Tingimused

Need nõuded ja tingimused kirjeldavad veebisaidil https://mahjongsoule.com asuva Mahjong Souli veebisaidi kasutamise eeskirju ja eeskirju .Sellele veebisaidile sisenedes eeldame, et nõustute nende tingimustega. Ärge jätkake saidi https://mahjongsoule.com kasutamist, kui te ei nõustu järgima kõiki sellel lehel esitatud nõudeid ja tingimusi.

Küpsised

Kasutame küpsiste kasutamist. Aadressil https://mahjongsoule.com sisenedes nõustusite küpsiste kasutamisega kooskõlas Mahjong Souli privaatsuspoliitikaga.Enamik interaktiivseid veebisaite kasutab küpsiseid, et võimaldada meil hankida iga külastuse kohta kasutaja andmeid. Meie veebisait kasutab küpsiseid teatud alade funktsionaalsuse võimaldamiseks, et muuta meie veebisaiti külastavate inimeste jaoks lihtsamaks. Mõned meie sidusettevõtted/reklaamipartnerid võivad samuti küpsiseid kasutada.

Litsents

Kui pole märgitud teisiti, kuuluvad Mahjong Soulile ja/või selle litsentsiandjatele kogu saidil https://mahjongsoule.com oleva materjali intellektuaalomandi õigused . Kõik intellektuaalomandi õigused on kaitstud. Sellele pääsete juurde saidilt https://mahjongsoule.com isiklikuks kasutamiseks, kui nendes nõuetes ja tingimustes sätestatud piirangud kehtivad.Sa ei tohi:Avaldage materjal uuesti saidilt https://mahjongsoule.com. Müüge, rentige või all-litsentsige materjali saidilt https://mahjongsoule.com. Paljundage, kopeerige või kopeerige materjali saidilt https://mahjongsoule.com. Levitage sisu edasi saidilt https://mahjongsoule.com. Selle veebisaidi osad pakuvad kasutajatele võimalust postitada ja vahetada arvamusi ja teavet veebisaidi teatud piirkondades. Mahjong Soul ei filtreeri, redigeeri, avalda ega vaata üle kommentaare enne nende ilmumist veebisaidil. Kommentaarid ei kajasta Mahjong Souli , selle agentide ja/või sidusettevõtete seisukohti ega arvamusi. Kommentaarid kajastavad oma vaateid ja arvamusi postitanud inimese seisukohti ja arvamusi. Kohaldatavate seadustega lubatud ulatuses ei vastuta Mahjong Soul kommentaaride eest ega mis tahes vastutuse, kahjude või kulude eest, mis on põhjustatud ja/või kantud Kommentaaride mis tahes kasutamise ja/või postitamise ja/või ilmumise tõttu . sellel veebisaidil.Mahjong Soul jätab endale õiguse jälgida kõiki kommentaare ja eemaldada kõik kommentaarid, mida võib pidada sobimatuteks, solvavateks või mis põhjustavad käesolevate tingimuste rikkumist.Garanteerite ja kinnitate, et:Teil on õigus postitada kommentaare meie veebisaidile ning teil on selleks kõik vajalikud litsentsid ja nõusolekud;Kommentaarid ei riku ühtegi intellektuaalomandi õigust, sealhulgas ilma piiranguteta mis tahes kolmanda osapoole autoriõigust, patenti või kaubamärki;Kommentaarid ei sisalda laimavat, laimavat, solvavat, sündsusetut või muul viisil ebaseaduslikku materjali, mis rikub privaatsustKommentaare ei kasutata äritegevuse või tavade õhutamiseks ega reklaamimiseks ega äritegevuse või ebaseadusliku tegevuse tutvustamiseks.Käesolevaga annate ettevõttele Mahjong Soul mitteainulitsentsi kasutada, reprodutseerida, redigeerida ja volitada teisi kasutama, reprodutseerima ja redigeerima mis tahes teie kommentaare mis tahes vormis, vormingus või meedias.

Hüperlink meie sisule

Järgmised organisatsioonid võivad meie veebisaidile linkida ilma eelneva kirjaliku nõusolekuta:Valitsusagentuurid;Otsingumootorid;Uudisteorganisatsioonid;Interneti-kataloogi levitajad võivad linkida meie veebisaidile samal viisil, nagu nad hüperlingid teiste loetletud ettevõtete veebisaitidele; jaKogu süsteemi hõlmavad akrediteeritud ettevõtted, välja arvatud mittetulundusühingute, heategevuslike kaubanduskeskuste ja heategevuslike rahakogumisrühmade pakkumine, mis ei tohi meie veebisaidile linkida.Need organisatsioonid võivad linkida meie kodulehele, väljaannetele või muule veebisaidi teabele, kui link: (a) ei ole mingil viisil petlik; (b) ei viita ekslikult ühendava poole ja selle toodete ja/või teenuste sponsorlusele, toetamisele või heakskiitmisele; ja (c) sobib linkiva poole saidi konteksti.Võime kaaluda ja kinnitada muid linkimistaotlusi järgmist tüüpi organisatsioonidelt:üldtuntud tarbija- ja/või äriteabe allikad;dot.com kogukonna saidid;heategevusorganisatsioone esindavad ühendused või muud rühmad;Siduskataloogide levitajad;Interneti-portaalid;raamatupidamis-, õigus- ja konsultatsioonibürood; jaõppeasutused ja ametiühingud.Kiidame nende organisatsioonide lingitaotlused heaks, kui otsustame, et: (a) link ei pane meid enda või meie akrediteeritud ettevõtete jaoks ebasoodsalt välja; (b) organisatsioonil ei ole meie juures negatiivseid andmeid; (c) meile hüperlingi nähtavusest tulenev kasu kompenseerib Mahjong Souli puudumise ; ja (d) link on üldise ressursiteabe kontekstis.Need organisatsioonid võivad linkida meie kodulehele, kui link: (a) ei ole mingil viisil petlik; (b) ei viita ekslikult siduva poole ja selle toodete või teenuste sponsorlusele, toetamisele või heakskiitmisele; ja (c) sobib linkiva poole saidi konteksti.Kui olete üks ülaltoodud lõigus 2 loetletud organisatsioonidest ja olete huvitatud meie veebisaidi linkimisest, peate sellest meid teavitama, saates Mahjong Soulile e-kirja . Palun lisage oma nimi, organisatsiooni nimi, kontaktteave ja oma saidi URL, kõigi URL-ide loend, millelt kavatsete linkida meie veebisaidile, ja meie saidi URL-ide loend, millele soovite linkida. link. Oodake vastust 2-3 nädalat.Heakskiidetud organisatsioonid võivad meie veebisaidile linkida järgmiselt:kasutades meie ettevõtte nime; võiKasutades ühtset ressursside lokaatorit, millega on lingitud; võiKasutades mis tahes muud lingitud meie veebisaidi kirjeldust, mis on linkiva osapoole saidi sisu kontekstis ja vormingus mõistlik.Mahjong Souli logo või muude kunstiteoste kasutamine kaubamärgi litsentsilepingu puudumisel linkimiseks on keelatud.

iFrames

Ilma eelneva loata ja kirjaliku loata ei tohi te meie veebilehtede ümber luua raame, mis muudavad mingil viisil meie veebisaidi visuaalset esitust või välimust.

Sisuvastutus

Me ei vastuta teie veebisaidil ilmuva sisu eest. Nõustute meid kaitsma ja kaitsma kõigi teie veebisaidil kerkivate nõuete eest. Ühelgi veebisaidil ei tohi olla linke, mida võidakse tõlgendada laimava, nilbe või kuritegelikuna või mis rikub või muul viisil rikub või pooldab kolmandate isikute õiguste rikkumist või muul viisil rikkumist.

Teie privaatsus

Lugege privaatsuspoliitikat

Õiguste reserveerimine

Jätame endale õiguse nõuda, et eemaldaksite kõik lingid või mis tahes konkreetsed lingid meie veebisaidile. Nõustute viivitamatult kõigi meie veebisaidile viivate linkide eemaldamisega nõudmisel. Samuti jätame endale õiguse neid nõudeid ja tingimusi ning selle linkimispoliitikat igal ajal muuta. Pidevalt meie veebisaidile linkides nõustute olema seotud nende linkimistingimustega ja neid järgima.

Linkide eemaldamine meie veebisaidilt

Kui leiate meie veebisaidilt lingi, mis on mingil põhjusel solvav, võite meiega igal ajal ühendust võtta ja teavitada. Me kaalume linkide eemaldamise taotlusi, kuid me ei ole kohustatud seda tegema või teile otse vastama.Me ei taga sellel veebisaidil oleva teabe õigsust, me ei garanteeri selle täielikkust ega täpsust; samuti ei luba me tagada, et veebisait jääb kättesaadavaks või et veebisaidil olev materjal on ajakohastatud.